Kids Halloween

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.8MB
  • Version 1.21
  • Dil İngilizce
  • Firma Russpuppy
Cadılar bayramı ile ilgili kavramları öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Çocukların en hızlı geliştiği dönemlerden biri de okul öncesi dönemindeki çağdır. Bu zamanlarda bu yaş grubundaki çocuklar bilgiyi hemen öğrenme potansiyeline sahiptir. Bu durumda çocuklara bilgi en iyi oyun yolu ile verilebilir. Çünkü çocukların en etkili öğrenme aracı oyundur. Çocuklar oyun ile öğrendikleri bilgileri unutmazlar, daha kalıcı olur o bilgiler. Bunun nedeni çocuklar oyun ile öğrendikleri bilgileri günlük hayatta da kullanmak isterler ve böylece kalıcı bilgiler elde edilmiş olur. Çocukların gelişimine destek olacak olan bu oyun onların ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılayacak niteliklere sahiptir.

Çocuklar bu oyunda cadılar bayramı ile ilgili kavramları öğrenecek. cadılar bayramı ile ilgili tüm kavramlar bu oyun içerisinde mevcut, çocuğunuzun bu tip kavramları öğrenmesi çok kolay olacak. Çocukları her yönden içine alan bu oyun anne ve babaların da içini rahatlatacak. Çocuklar bu oyunda geçirdikleri zaman kadar şey öğrenecekler. Böylece çocuklar hem oyun oynayacak hem de bir şeyler öğrenecek. Çocuklar bu oyun sayesinde artık çok daha bilinçli ve bilgili olacak.

Okul öncesi dönemde çocuğunuzun kaliteli oyunlar oynamasını istiyor ve bu oyunu da beğendiyseniz daha fazla zaman kaybetmeyin. Çocuğunuza son derece faydalı olacak olan bu oyun sayesinde siz de çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmuş olacaksınız. Bu harika oyuna hemen sahip olmak için hemen indir butonuna basın.

Kids Halloween indir